Zadajte e-mail na ktorý Vám máme poslať Vzorový jedálniček, ktorý si môžete vytlačiť ako plagát vo vysokej kvalite.

Vaše najčastejšie otázky?

Informácie, ktoré ťa môžu zaujímať.

Systém, ktorý spája profesionálneho trénera, ktorý vedie tréning na jednej strane a cvičencov na druhej strane je určený všetkým tým cvičencom, kotrí sa nechcú pri domácom tréningu zraniť zlou technikou a zároveň chcú zvýšiť jeho efektivitu na maximum práve odborným dohľadom a vedením.

Po prihlásení sa a zaplatení mesačného predplatného sa ti sprístupní v sekcii rezervácie tlačítko na okamžitý vstup do videokonferenčnej mistnosti, kde na teba čaká tréner.

Pravdepodobne, je sila tvojho internetového pripojenia nižšia ako 512kb/s. Zabezpeč tvojmu zariadeniu rýchlejśí internet a vstúp do videokonferenčnej miestnosti znova.

Ak máš 99€ predplatné, pripočítali sme ti 5kreditov. Aktuálny počet kreditov vidíš po prihlásení sa v hornej časti stránky. Kreditom si môžeš rezervovať individuálny tréning v sekcii rezervácie. Ak ti nevyhovuje žiaden čas, napíš nám. Informujeme voľného trénera o tvojom záujme.

Ako mám za kredity zaplatiť?

V cenníku si vyber predplatné, ktoré ti najviac vyhovuje. Následne si vyber možnosť platby. VISA / MAESTRO / Bankovým prevodom. Všetky platby sú bezpečné, kontrolované národnou bankou danej krajiny. Po prijatí platby sa ti aktivuje predplatné + pripočitajú objednané kredity. Daňový doklad k danej platbe nájdeš v sekcii Nákupy.

Ako dlho trvá tréningová hodina?

Jedna tréningová hodina trvá zvyčajne cca 40 minút. Čas sa môže meniť v závislosti od jej druhu, náročnosti a potrieb cvičencov.

Čo potrebujem k tréningu?

Potrebuješ cvičebný úbor, uterák, pevnú obuv, 1 liter čistej vody, prípadne podložku na cvičenie. Nevyhnutnosťou je PC / notebook, web kamera a internetové pripojenie.

Môžeme cvičiť viacerí naraz, počas jednej tréningovej hodiny?

Každú hodinu si môžete rezervovať ako individuálu (len tréner a Vy), Skupinovú (tréner a max. 10 osôb z rôznych miest / obrazoviek. Tu tréner akceptuje na jednej obrazovke jednú osobu) alebo ako TEAM (Pri tejto možnosti tréner akceptuje viacero osôb na jednej obrazovke. Pri rezervácii prosím zvoľte koľkí budete na jednej obrazovke. V opačnom prípade Vás tréner nemusí akceptovať bez nároku na vrátenie kreditov.)

Koľko tréningov musím absolvovať aby som schudol/-la?

K orientačnému výpočtu slúži kalkulačka pod cenníkom. Nauč sa však cvičenie vnímať ako pravidelný rituál, prostredníctvom ktorého sa budeš cítiť zdravšie a žiť dlhšie kvalitný život.

Musím držať diétu?

Nie. Každá diéta síce vedie k strate hmotnosti ale prináša so sebou jojo efekt (po skončení diétovania priberieš častokrát ešte viac ako keď si začal). Naučte sa stravovať zdravo a chutne po celý život. Vyskúšaj inteligentné recepty v našom blogu, ktoré ti presne vypočitjú koľko si môžeš naložiť na tanier

Aká je veková hranica cvičiacého?

Doporučujeme dodržať vekovú hranicu od 10 – 90 rokov.

Môžem cvičiť, keď ma operovali alebo ma len budú operovať?

Áno, ak Vám lekár dovolil začať cvičiť. Po prihlásení sa do systému fitliner nastavte vo svojom profile zdravotné ťažkosti, ktoré pri tréningu tréner zohľadní.

Môžem cvičiť ak som chorý/-á?

V prípade bežných ochorení (prechladenie, chrípka …) doporučujeme prerušiť cvičenie na 5 – 10 dní, kvôli dokonalému doliečeniu sa. V prípade iných ochorení sa informuj u svojho lekára.

Čo mám robiť, ak mi môj tréner nevyhovuje?

Ak ti tréner z akýchkoľvek dvôvodou nevyhovuje (napr.: prístup, iné časové pásmo...) kontaktuj ho mailom s prosbou nápravy. Určite sa ti bude snažiť vyhovieť.

Partneri