fbpx
fitliner logo

vylep si

Vzorový Jedálniček na Chladničku a dosiahni svoj cieľ RÝCHLEJŠIE !

vylepených je už 4.000+ Jedálničkov

OSTAŇME V KONTAKTE, NA FACEBOOKU

Neprídeš tak, o žiaden nový FIT tip 🙂

ukážka jedálnička - 1.deň

Stravovací program, kde 5 dní dodržuješ pravidlá a 2 dni si môžeš dopriať svoje obľúbené recepty  V podstate ide o akési striedanie období bez sacharidov a so sacharidmi. V 5 dňovom období, sú sacharidy nahradené tukmi, napríklad z olivového oleja, syru alebo mäsa.

Jedalnicek 5+2

Nezľakni sa tej slaniny na raňajky. Ak si ju dáš v popísanom množstve, bez sacharidov a budeš presne dodržiavať jedálniček, na tuku nepriberieš.
Sacharidy = všetko čo obsahuje muku a cukor (pečivo, sladkosti a všetky prílohy ako ryža, zemiaky, knedle… a taktiež ovocie)

 

pridaj sa, k viac ako 4000 spokojným klientom

Prečo je jedálniček 5+2 tak efektívny?

garantujeme ti výsledky

alebo 100% vrátenie peňazí !

Tento jedálniček mi veľmi vyhovuje, keďže mam rada takéto potraviny a „klobásy a slaniny“ sa za žiadnych okolnosti neviem vzdať. Vďaka jedálničku ako 5+2 a pravidelnému cvičeniu som sa dopracovala k vysnívanej postave a odporúčam ho každému, komu tieto potraviny chutia a zároveň sa snaží znížiť svoju hmotnosť.

Dadka | – 12kg za 6 mesiacov

Ja som si vybral jedálniček 5+2 a môžem povedať, že ideálne pasuje môjmu štýlu. Príde mi to tak, že cez týždeň držím striktne stravu a cez víkend Jem s veľkým J. Presne tak mi to vyhovuje. Keď k tomu pripočítam, že za prvý mesiac mam dole 7kg tak, spokojnosť 🙂

Maroš | – 7kg za mesiac

Môj jedálniček mi pomohol zhodiť za necelé 3 mesiace 5kg. Som spokojná, pretože mám pocit že vôbec nedržím diétu a chudnem. Presne o to mi vždy išlo. Neobmedzovať sa, jesť všetko (aj keď s pravidlami), a nepriberať.

Martinka | – 5 kg za 3 mesiace

Jedálniček 5+2 je pre teba vhodný ak:

katarina katka budzakova

„Ahoj

už takmer 10 rokov je mojím poslaním, pomáhať meniť postavy a životy ľuďom s nadváhou.

Pri práci trénerky a výživovej poradkyne, prešlo mojími rukami viac ako 1000 klientov a pri zostavovaní jedálničkov, mi najviac funguje práve jedálniček 5+2.

V žiadnom prípade nejde o diétu. Po každej diéte prichádza JOJO efekt a to nechce asi nikto. V jedálničku 5+2 ide o systém, kde od pondelka do piatku dodržuješ pravidlá a cez víkend si môžeš dopriať svoje obľúbené jedlá.

Túto podľa mňa najúčinnejšiu formu jedálnička majú ľudia najradšej, pretože nemajú pocit že dietujú a dokážu sa tak stravovať dlhodobo.

Pri tomto systéme chudnú moji ľudia v priemere, 1kg týždenne a váhu si držia aj po skončení.“

KATARÍNA SLODIČÁKOVÁ
Profi trénerka II. stupňa SAKFST a výživová poradkyňa.

Od roku 2012, znižujeme nadváhu populácie.

PRIDAJ SA AJ TY, DO RODINY FITLINER®

Si tréner alebo výživový poradca
a hľadáš obchodného partnera?