fbpx

Pridaj svoj video kurz, do fitliner®

…a zabezpeč si doživotný príjem z predaja, naším predplatiteľom.

*Žiadosťou sa ničomu nezaväzuješ! Pošleme ti email, s presným postupom spolupráce.

0
Rokov na Trhu
0 +tis.
Predplatiteľov
0 +tis.
Zákazníkov celkovo

ČO JE TO FITLINER®

Tréningový Video program, na báze mesačného predplatného. Zákazníci programu, získajú každý mesiac okrem prístupu k video tréningom, aj zľavové VIP kupóny, na nákup doplnkov výživy a oblečenia, v partnerských e-shopoch.

poď do tímu

Ak si tréner a už máš, svoj vlastný video program, pridaj sa k nám ešte dnes. Ak len uvažuješ o vytvorení svojho tréningového programu, tak sa poponáhľaj s jeho natáčaním a začni Žiadosťou o Spoluprácu.

nevieš akú temu
tréningu natočiť?

Inšpiruj sa, najžiadanejšími témami

Redukčný tréning vo Fitku
Tréning s vlastnou váhou
Tréning s Expandermi
Správna technika vo Fitku
Tréning na Fitloptách
Tréning pre Tehotné
Silový tréning
Kardio v prírode
Kondičný tréning doma
Štíhle Brucho
Vypuklý Zadok
Jóga

hlavná idea - cenová dostupnosť

Ideou video programu Fitliner®, je pomôcť čím väčšiemu množstvu ľudí s formovaním ich postavy za prijateľné predplatné. Predajom svojho video programu mimo Fitliner®, zarobíš na jednom kurze viac ale vo FITLINER ich vieš predať tisíce, každý mesiac opakovane, pod dôveryhodnou značkou. Okrem toho, si vieš navýšiť príjem napr.: predajom konzultácii alebo Jedálničku Na mieru. Pozri časte otázky > Čo je Upsell

Čo od spolupráce, očakávať

50% PROVÍZIA
OPAKOVANÉ PLATBY
ORDER BUMP
VLASTNÝ UPSELL
JEDINEČNÁ URL ADRESA
AKCIE PRE ZÁKAZNÍKOV
GDPR
ZABEZPEČENÉ TRANSAKCIE

*Žiadosťou sa ničomu nezaväzuješ! Pošleme ti email, s presným postupom spolupráce.

Časté otázky

Za obsah programu Fitliner®, je sťahovaný poplatok zákazníkom automaticky, raz mesačne, polročne alebo ročne. Z každého predplatného, ktoré bolo zrealizované cez vašu jedinečnú partnerskú URL adresu (ktorú získate na základe Spolupráce), vám bude vyplatená provízia rovnako automaticky, každý mesiac opakovane, až do doby zrušenia predplatného zákazníkom.

Ku každej objednávke, ponúkame zákazníkom možnosť využiť jedinečnú akciu, jednoduchým zaškrtnutím políčka. (Napr.: „Pridaj k svojej objednávke XYZ s 80% Zľavou“). Zákazník, ktorý takýmto spôsobom navýši svoju objednávku, automaticky navýši aj váš príjem ako partnera.

UpSell je jeden z najzaujímavejších predajných nástrojov, pre našich partnerov. Pred dokončením objednávky, dokáže zákazníkovi k programu Fitliner®, ponúknuť napríklad váš Osobnú konzultáciu alebo Jedálniček na Mieru napr. za 97€ 

Zákazník si môže Program Fitliner® vyskúšať na 7 dní za 1€. Táto marketingová metóda, nám všetkým pomáha prilákať o 240% viac zákazníkov. Po 7 dňoch, sa zákazníkovi automaticky sťahuje poplatok a vám ako partnerovi pripočítava provízia.

V prípade otázok, nás kľudne kontaktujte na info@fitliner.eu

 

ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU

Skôr ako začneme, prečítaj si ako to funguje.

Autorom video kurzu, ste vždy vy! Odovzdaním vášho autorského diela (video kurzu),  dávate súhlas spoločnosti Fitliner, na jeho ďalší predaj bez nároku na extra odmenu. 

Fitliner, predáva celý video obsah svojich partnerov, ako jeden celok (Môžete si to predstaviť ako Netflix). Každý z partnerov má k dispozícii svoju jedinečnú URL adresu, ktorú používa na priamy predaj, celého obsahu Fitliner programu. 50% provízia, je vyplatená partnerovi zo všetkých jeho priamych predajov, raz mesačne.

Ako partnerovi, vám bude provízia vyplácaná raz mesačne, bez časového obmedzenia. Podmienkou je umiestnenie vášho video kurzu (kurzov), v programe Fitliner. 

*Žiadosťou sa ničomu nezaväzuješ! Pošleme ti email, s presným postupom spolupráce.